Іноді щось може йти не так, як хотілося б, але ви не повинні зупинятися.

Майкл Джордан

Як не здатися і не впасти у відчай? Як продовжувати йти далі і боротися, незважаючи на невдачі, повз які спіткнулися? Адже це так просто, сказати в мене не вийшло, отже це не моє і здатись. Це найпростіше, я вам так скажу. Простіше, ніж працювати над собою кожного дня, переборювати свої страхи та лінощі. Простіше… Не хочу вас розчаровувати, але життя ніколи не буде простим. Ніщо не дається задарма чи просто так. Потрібно докладати зусилля, щоб добитись бажаного.

У кожного з нас настає момент, коли ми виснажуємось від невдач, проблем, чергових спроб все виправити, але це не означає, що потрібно здаватись і опускати руки. Розглядайте будь-яке випробування, як життєвий урок, як шанс чогось навчитися. Невдачі та їх вирішення роблять нас сильнішими. Пам’ятайте, помиляється не той, хто падає, а той хто не встає, коли у нього є така можливість. Так що, вставайте, працюйте та досягайте результатів разом з командою «ЛЕГІОН».

66666

222

11111

22222

9999

viber image

Наші тренування проводяться у вікових групах від наймолодших (з 4 років) до найстарших, є також жіноча група самозахисту, можливі індивідуальні тренування. Набір в групи триває постійно. В клубі надаються знижки сиротам, учасникам бойових дій та їх діткам. Будемо раді бачити всіх бажаючих у нашій дружній команді «ЛЕГІОН».

Адреса спортзалу:
м. Луцьк, вул. Рівненська, 54
Телефони для запису:
0993793666
0988500606
0636810660