Project Description

Міжнародний турнір з козацького двобою (ММА-Октагон)-«PRIDE 2017»

Отже, цих вихідних,18-го лютого, у Луцьку проводився міжнародний турнір з козацького двобою (ММА-Октагон)-«PRIDE 2016»,в якому взяли участь бійці з України, Білорусії, Литви та Азербайджану і Туреччини.
В цьому турнірі нашу молоду команду представляли 6 спортсменів і вибороли для нас 3 винагороди.
Безпосередньо хочемо привітати:
Вадима Радюка,який зайняв перше місце у віковій категорії 13-15 років провівши 3 поєдинки в одному з яких отримав перемогу больовим прийомом.
Богдана Омельчука за зайняте друге місце у віковій категорії 16-18 років. Який показав чудові дофінальні поєдинки,де здобував дострокові перемоги удушливими і больовими прийомами.
Михайла Поліщука за вибороте друге місце у віковій категорії 16-18 років.
Савіцького Андрія, Ковальчука Сергія і Міщука Максима,які хоч і не стали призерами змагань,але показали бійцівський характер і бажання боротися за каманду.
Крім того,хотілося підкреслити командний дух і підтримку колективу. Подякувати хлопцям,які вболівали і були з нами від початку і до завершення змагань. Приємно спостерігати за народженням і формуванням нової команди-сім’ї LEGION