16-17 грудня у тренувальному центрі «ПРАЙД» відбувався ІІ відкритий турнір з бойових мистецтв «Путь в октагон». До турніру долучилися і представники нашого клубу. Команду «ЛЕГІОН» представляли більше 30 спортсменів різних вікових категорій.

В перший день змагань проводилися бої за правилами ММА в октагоні. В результаті поєдинків із спортсменами інших клубів Волині маємо наступні перемоги:

сім

У неділю, 17 грудня, відбувся другий день турніру з бойових мистецтв «Путь в октагон». У ньому брали участь діти віком від чотирьох до дванадцяти років включно.

Спочатку дітки брали участь у змаганнях із фізичної підготовки і здобули наступні перемоги: Бортніков Сергій (у віковій категорії до 4 років) здобув 1 місце, Водик Мілан (у віковій категорії 6-7 років) здобув 2 місце, Придальний Ілля (у віковій категорії 8-9 років) здобув 2 місце, Свідерський Ілля (у віковій категорії 10-12 років) здобув 2 місце, Лихач Остап (у віковій категорії 10-12  років) здобув 2 місце, Сичук Владислав (у віковій категорії 10-12 років) здобув 1 місце.

viber image

2

3

4

5

Наші хлопчаки також брали участь у змаганнях із боротьби. В результаті запеклих сутичок вони посіли призові місця і були нагороджені медалями та грамотами. Найменший легіонер Бортніков Сергій здобув 3 місце. Водик Мілан змагався у двох категоріях (бій з колін та у стійці) в результаті виборов два 1 місця. Придальній Ілля у своїй віковій категорії здобув 2 місце. Свідерський Ілля та Басюк Іван були нагороджені бронзовими медалями за зайняте 3 місце.