Я вважав тоді, та й тепер вважаю, що незалежно від того, скільки роботи у людини, вона повинна знайти час для фізичних вправ, як вона знаходить його для їжі.

Махатма Ганді

Зазвичай, коли говорять про бойові мистецтва, то відразу в думках літають такі слова: бій, боротьба, синці, розбитий ніс, протистояння. Після чого в голові закладається думка «о, ні, це не для мене» і людина відмовляється від свого бажання, так і не спробувавши.

Так що ж підштовхує людей займатись єдиноборствами? Якщо поглянути на все глобальніше, подивитись так би мовити «зсередини», то стає зрозуміло, що це не просто самозахист чи боротьба, це цілий світ, який сповнений рухом, позитивними емоціями, почуттям товариства, вірними друзями, прагненням вдосконалювати себе та досягати нових вершин.

«ЛЕГІОН» – це команда досвідчених тренерів, тендітних дівчат, амбіційних юнаків та маленьких «енерджайзерів», серед яких панує тепла та дружня атмосфера. Тренери навчають вихованців долати перепони, приборкувати свої емоції, приймати правильні рішення в моменти психологічного навантаження, залишатись стійкими в повсякденних проблемах та тверезо оцінювати їх розміри.

тренування1 (2)

Тендітні дівчата. ЛедіЛегіон

VU4CdWg1jXA

Sw9OKPC6ejE

Хочеш змінити своє життя? Почни з себе. Не бійся кинути виклик собі! Кинь виклик слабкості! Не слухай тих, хто говорить, що нібито у тебе нічого не вийде, чи ти чогось не досягнеш. Вір у себе!!! В такому випадку ніякі труднощі не стануть проблемою для досягення мети.

Ми радо зустрінемо кожного, хто захоче долучитись до дружньої команди «ЛЕГІОН». Тренування проводяться у вікових групах від наймолодших (з 4 років) до найстарших, є також жіноча група самозахисту, можливі індивідуальні тренування. Набір в групи триває постійно. В клубі надаються знижки сиротам, учасникам бойових дій та їх діткам. «ЛЕГІОН» чекає на ТЕБЕ!!!

Адреса спортзалу:
м. Луцьк, вул. Рівненська, 54
Телефони для запису:
0993793666
0988500606
0636810660